Štefánska THIS IS WINTER 26.12.2017

Rok opäť zbehol ako rum dole krkom a magický dátum 26.12. sa nezadržateľne blíži. Minulý rok nás poctilo návštevou neuveriteľných 1200 (slovom tisícdvesto) kalbychtiacich ľudí a do tanca zahrali mená ako Nobodylisten, Yanko Kral, Dalyb a samozrejme DJ WICH. Priestor váš nápor ledva zvládol a na baroch to ako vždy horelo, hoci čakacie doby neboli stále ideálne. Ako už je zvykom, THIS IS WINTER sa pravidelne sťahuje a inak to nebude ani tento rok. Z krásnych vyleštených priestorov Noise Areny sa presunieme do úplného opaku. Tento rok sa THIS IS WINTER uskutoční v KATAKOMBÁCH Starej Sladovne na Štúrovej ulici. Mnohí z vás tam nikdy neboli, takže sa nechajte prekvapiť tým, čo sa v podzemí skrýva. Konečne sa tam vojdeme a na baroch sa budú liať poldeci vodopádom. Môžete sa tešiť na kvalitný stage design, zvuk od AKATHA soundsystem a špeciálne efekty, o ktoré sa postará FX PETRIK. Hore dole po priestoroch budete nachádzať projekcie a inštalácie z Freestyle sveta. O kvalitné jedlo sa postará Bayerova Sladovňa, ktorá si pre vás pripraví špeciálne menu, ktoré poskytne kvalitný základ pred, počas aj po neustálej konzumácii chlastu. Teraz k tomu najdôležitejšiemu – hudbe, ktorá nám rozkope bubienky nech nezaspíme a pálenku vypotíme. Namixovali sme to tak, že nebudeš veriť jaká kalba.

Pri tejto príležitosti pre teba KERE vyrobilo limitovaný počet tričiek THIS IS WINTER, ktoré svietia aj tam kde je tma (rozumej potlač z fosforu). Ver tomu, že nielen na párty budeš s týmto tričkom nepriehľadnuteľný!

Pánske tričko nájdeš tu: https://kere.sk/obchod/muzi/tricka/grafit-tricko-kojsa-2/

Dámske tričko nájdeš tu: https://kere.sk/obchod/zeny/grafit-tricko-kojsa/

KALBA LINEUP:

ADRIAN CSANAK
AFU-RA
DJ MIKO
EMONOIZBOYZ
SELEKTOR CITRON

Po akcii sa presunieme prespať a vidíme sa na druhý deň večer 27.12. v Kino Úsmev kde si pozrieme top filmy, ktoré minulú sezónu uzreli svetlo sveta, nájdeme majiteľov skvelých cien v nabombenej tombole či pokecáme s kamošmi o všetkých zážitkoch z predošlého večera. Niet lepšieho miesta na pretriezvenie ako s pivkom, vínkom či pre vytrvalcov s poldeci v ruke a vyloženými nohami v Kine Úsmev. K tomu real premiéry freestyle filmov. Keď budete dobrí dáme aj afterku.

PARTY_STARA SLADOVŇA_26.12
DJs: DJ MIKO, SELEKTOR CITRÓN, EMONOIZBOYZ, ADRIAN CSANAK, AFU-RA, BACKSIDE

PREMIÉRY_Kino Úsmev_27.12
MOVIES: NEVER TOO LATE (CZ)

PREDPREDAJ:
KERE Kukučínová 11
Local B OC Aupark, Košice

Online :
http://wakeshop.sk/upload/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=1870

CENA začína na 8€

Facebook event: https://www.facebook.com/events/2009723572581043/