KERE v roku 2017

Ahojte KEREfans!

S nástupom nového roka 2018 sme sa rozhodli zrekapitulovať ten predchádzajúci, ktorý bol pre nás v určitých smeroch prelomovým. Okrem toho, že sme sa snažili čo najviac času investovať do KERE, podarilo sa nám rozbehnúť aj nové projekty KROY (Inteligentné oblečenie) a BIKERE (elektrobicykle).

Koncom februára sa nám dostalo obrovskej pocty, keď sme hlavne vďaka vám získali prvenstvo v ankete Košičan roka 2016 (subjekt). Toto ocenenie ukázalo, že činy vykonávané s láskou a zanietením prinesú sladkú odmenu, akou sa stala aj výhra v tejto ankete.

Na jar sme spustili štvrtý ročník súťaže KERE Artist 2017. Ako to už pri tejto obľúbenej kolekcii býva zvykom, k trom vopred určeným motívom sme z pomedzi 31 skvelých návrhov, ktoré nám postupne posielali šikovní Košičania, napokon vybrali „DAY“ od Zsolta Bocsárszkého. Tento motív mal tak veľký úspech, že sme sa ho rozhodli použiť aj v najnovšej kolekcii mikín Classic, ktoré aktuálne nájdete v zľave tu: https://kere.sk/obchod/

Už tretí rok po sebe sme boli súčasťou Design zóny na Košickom Gurmán Feste a pri tejto príležitosti sme v spolupráci s Padre Craft Brews pripravili chutné KERE Mište pivo. Pozitívne dojmy z tohto podujatia nám zavŕšilo záverečné festivalové vyhlásenie za najlepšieho vystavovateľa, ktoré sme získali opäť vďaka vám.  Ak ste ešte na Košickom Gurmán feste neboli, vrelo vám ho odporúčame navštíviť aj tento rok, pretože široko-ďaleko ťažko nájdete chutnejší festival. Skvelú atmosféru dopĺňa hlavne prekrásne prostredie Mestského parku.

Po Gurmán feste nás čakal najväčší a najstarší filmový festival Slovenska – ART FILM FEST. Pre hostí festivalu sme preto pripravili špeciálnu edíciu tričiek zobrazujúcich kino Uránia. Táto kultúrna inštitúcia je najstarším kinom na Slovensku a mala veľký vplyv na kultúrne a umelecké dianie v Košiciach.

Horúce letné obdobie so sebou prinieslo absolútnu novinku v podobe kolekcie KERE Sídliská. Zaujímavosťou tejto kolekcie je hlavne to, že samotní obyvatelia jednotlivých sídlisk rozhodujú prostredníctvom facebookovej ankety o tom, ktorá Mestská časť sa na tričkách nakoniec zobrazí. Doterajšie kúsky z kolekcie Sídliská si môžete prezrieť tu: https://kere.sk/sidliska

Koniec roka sa blížil do cieľa, rýchlejšie ako legendárny finiš maratónca Jozefa Urbana, a s ním uzrela svetlo sveta aj kolekcia KERE SPORT. Táto novinka si ihneď našla priaznivcov so športovým duchom, keďže funkčný materiál tričiek a tielok je zaručene skvelou voľbou pri náročnej fyzickej aktivite.

Prezrite si kolekciu Sport tu:  https://kere.sk/kategoria-produktu/sport/

Tak ako si potrpíme na kvalitné oblečenie, dávame dôraz aj na kvalitnú a pohodlnú obuv. Preto nás veľmi teší, že sme ku koncu roka rozbehli spoluprácu s najväčšou predajňou nielen športovej obuvy v strednej Európe, Footshopom. Ak máte záujem o nové topánky, neváhajte a pohodlne si ich objednajte zo stránky www.footshop.sk s doručením priamo k nám na predajňu.

Azda našou najväčšou novinkou minulého roka bola zmena nášho dodávateľa, s ktorého spoluprácou sme nadmieru spokojní, pretože nám ponúkol nové a kvalitnejšie materiály, a hlavne v požadovanom termíne. Na váš podnet sme začali vyrábať aj tenšie tričká a mikiny, čo sa ukázalo ako správna voľba, avšak pri experimentovaní sme zvolili užšie strihy, ktoré v konečnom dôsledku neboli najšťastnejším krokom. S novým tovarom už budete môcť očakávať širšie strihy tričiek a mikín.

Pre rok 2018 máme opäť pripravených kopec noviniek, ale zatiaľ nič prezrádzať nebudeme … nechajte sa prekvapiť. 😊

Na záver by sme sa vám radi poďakovali za vašu priazeň a zaželali vám všetko dobré v novom roku.