Športovci z nášho tímu zbierajú medaily

Športovci v našom reprezentačnom tíme momentálne idú ako píly a my sme veľmi hrdí na ich úspechy. Takisto by ste na nich mali byť hrdí aj vy, pretože svojimi výkonmi reprezentujú aj naše mesto – Košice. Prečítajte si, čo sa v poslednom čase našim športovcom podarilo dosiahnuť.

 

KAC JEDNOTA KOŠICE

Okrem toho, že nekompromisne valcujú nohejbalovú ligu, sa chalani nedávno zúčastnili svetového pohára klubov v českých Karlovych Varoch. Po smolnom semifinále, kedy po veľkom boji nestačili na domáci tím, si pripísali konečné tretie miesto, zlatú medailu získal rumunský klub. Chlapcom gratulujeme k pódiovému umiestneniu vo svetovej konkurencii a držíme palce ďalej.

 

 

ENJOY THE RIDE TEAM

Košickí jazdci z Enjoy The Ride tímu majú za sebou dve kolá Slovenského pohára. Prvé kolo sa konalo v Mráznici pri Slovenskom Raji a tretie miesto v kategórií Kadet sa podarilo získať Samovi Nikolínimu. Začiatkom júna sa jazdilo druhé kolo, v Malej Lúčivnej pri Dolnom Kubíne. Rado Matis, ktorý v Mráznici potreboval len šesť stotín na pódiové umiestnenie, sa tentokrát tešil z bronzu. Výborne, hoci bez medaily, zajazdili aj ostatní členovia tímu: Matej Pila, Jakub Vojt a Samo Nikolíni. Ďalšie kolo pohára sa jazdí 23.-25.6. v Jasnej,  príďte chlapcov povzbudiť.

 

 

RIŠO TURY

Jeden z najväčších talentov slovenského skateboardingu je v najlepšej forme, čo dokazujú dve tretie miesta na medzinárodných súťažiach – FISE vo francúzskom Montpelieri a české kolo svetového pohára súťaže Far’n High v Beroune. Už by to vyzeralo, že všetci naši reprezentanti sú momentálne bronzoví, ale Rišo sa hecol a vybojoval 2x prvé miesto. Najskôr na Flowgrind v slovinskej Novej Gorici a potom na domácej pôde, na Cassovia Skate Cup.