KERE na Gurmán Feste 2017

Akcia roka, pre všetkých, ktorí milujú jedlo a zážitky s ním spojené, Gurmán Fest, sa v Košiciach uskutoční aj tento rok. V KERE sa už nemôžeme dočkať víkendu plného skvelého jedla, pitia a kamarátov. Už siedmy ročník prinesie viac ako 70 vystavovateľov, ktorí ponúknu svoje najlepšie kúsky od jedla cez víno a pivo až po kávu. Okrem jedla sa môžeme tešiť na live cooking show, barmanskú či someliérsku show a bohatý sprievodný program. Kompletný program môžete kontrolovať tu.

Aj tento rok máme pre vás pripravený KERE stánok v dizajn zóne. Po minuloročnom, mega-úspešnom tričku TA ZJEDZ, ktoré vzniklo v spolupráci s Food Tips Košice, pripravujeme v tejto zostave ďalšiu kolaboráciu, ktorú musia mať všetci majitelia vlaňajšieho trička. Limitovaný počet 100 kusov z neho robí unikátny zberateľský kúsok, ktorý sa už nikdy nebude dorábať.

KERE x Food Tips Košice 2017 – tričko TA VYPI!

Okrem toho pripravujeme ďalšiu bombu – ak ste ešte nezachytili, poradilo sa nám vyrobiť vlastné vynikajúce pivo v spolupráci s jedným z najlepších pivovaričov v Košiciach, Padre Craft Beers. Bude niesť názov KERE Mište pivo a bude oficiálnym pivom košického Gurmán Festu. Pivo chutí naozaj vynikajúco, takže sme presvedčení, že z neho budete mať rovnakú radosť ako my.

A to ešte nie je všetko! Ďalšou ekluzívnou limitkou, ktorú máte šancu získať len tu a teraz, budú KERE Mište pivo tričká. Určite nepremeškajte možnosť zakúpenia bonusovej sady pivo+tričko.  Okrem toho chystáme niekoľko špeciálnych gurmánskych produktov ako hrnček, chňapka či zástera, ktoré by mala obsahovať každá KERE domácnosť.

 

Otváracie hodiny festivalu

Piatok: 15:00 – 22:00
Sobota: 12:00 – 22:00
Nedeľa: 11:00 – 20:00

Vstupné

1 dňová vstupenka: dospelý 2,5 € / dieťa 6 – 15 rokov, dôchodca a ZŤP 1,5 € / dieťa do 6 rokov v sprievode rodiča ZDARMA!

Festivalová permanentka – tri festivalové dni za cenu dvoch!: dospelý 5€ / dieťa 6 – 15 rokov, dôchodca a ZŤP 3 € / dieťa do 6 rokov v sprievode rodiča ZDARMA!

Festivalové platidlo

Tak ako počas predošlých ročníkov aj tentoraz budú platidlom na festivale „gurmány“. Návštevníci si ich budú môcť zakúpiť v Gurmánbankách rozmiestnených v areáli parku.

Súťaž

Tí čo si u nás počas Gurmán festu niečo zakúpia budú zapojení do súťaže o 20 Eurovú poukážk.u na nákup v KERE.

Tešíme sa na vás, uvidíme sa!