Kolekcia KERE Artist 2017

Súťaž KERE Artist 2017 – štvrtý ročník!

Artist kolekcia je popri Classic a Premium už zabehnutým a obľúbeným konceptom – onedlho vyjde už štvrté pokračovanie tejto jedinečnej formy spolupráce s rôznymi košickými umelcami. A ako každý rok, aj teraz chceme dať priestor aj kolaborácii s (ne)objavenými košickými talentami.

 

Minuloročný víťaz Samuel Velebný a jeho KEREguľa

Pripojiť sa k menám ako Rone, Džej Ár, Kocka, Axel alebo Samuel Velebný sa znova môžeš aj ty. Stačí, že pošleš návrh dizajnu do našej súťaže a ten zaujme porotu viac ako všetky ostatné. Okrem hrdinu z ľudu sa samozrejme na tričkách objavia aj dizajny renomovaných košických umelcov, takže veľké očakávania sú namieste.

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Najneskôr do konca júna, teda do 30.6.2017 nám zašli svoj návrh na e-mail kere@kere.sk. Návrhy budú postupne pridávané do albumu na facebooku a začiatkom júla vyberie odborná porota jeden víťazný návrh, ktorý sa oficiálne stane súčasťou novej KERE Artist 2017  kolekcie. Jedinou podmienkou je, aby tvoj dizajn mal niečo spoločné s Košicami.

Víťaz si odnesie dve tričká s jeho návrhom, 100 Eur v hotovosti a hlavne obrovský pocit, ktorý máš, keď vidíš ľudí nosiť tvoje dielo na hrudi. Netreba dodávať, že jeho dizajn sa stane súčasťou oficiálnej Artist 2017 kolekcie. Naprázdno neodíde ani návrh s najväčším počtom lajkov na facebooku, jeho autor si odnesie 50 Eurový poukaz na nákup v KERE

Tešíme sa na návrhy & držíme palce.

Dizajny z kolekcie Artist 2014 / 2015 / 2016