Ako bolo na Gurmán Feste 2017?

Najväčšia oslava dobrého jedla v Košiciach je za nami a sme radi, že sme mohli znova byť jej súčasťou. Náš KERE stánok bol súčasťou dizajnérskej zóny a tešil sa záujmu účastníkov. Okrem toho sme ale mali prsty aj oficiálnom pive Gurmán Festu 2017.

Ním bolo KERE Mište Pivo, ktoré vzniklo v spolupráci s vynikajúcim Padre Craft Brews. Pivo je skutočne vynikajúce a reakcie ľudí boli rovnaké: počúvali sme iba chvály. Pivko sa dá ochutnať aj po skončení Gurmán festu, nájdete ho v DvaDve, v KuBbo Select alebo u nás, ako darček pri kúpe limitovaného trička.

Obrovský úspech slávili aj tričká z druhej spolupráce s Food Tips Košice, TA VYPI! Vypredali sa takmer všetky, niekoľko posledných kusov ešte môžete nájsť u nás v obchode. Po minuloročnom TA ZJEDZ tričku sa zdá, že máme rozbehnutú sériu, čo tipujete na budúci rok?

Špeciálnou bodkou na záver pre nás bolo víťazstvo v ankete o najlepšieho vystavovateľa, ktorú sme vďaka vašim hlasom získali. S oceneniami nám to tento rok ide, po Košičanovi roka je toto ďalší znak toho, že našu prácu asi robíme dobre. Neplánujeme ale zaspať na vavrínoch, naopak, budeme sa snažiť prinášať ešte kvalitnejšie produkty a služby. Vďaka vám vieme, že to má zmysel.

Celkovo bol pre nás Gurmán Fest vynikajúco stráveným víkendom, už teraz sa tešíme na ďalší ročník. Vďaka patrí organizátorom a hlavne všetkým vám, ktorí ste si tento víkend užili spolu s nami.