Vianoce s Lukym Adamcom

Lukyho bližšie predstavovať netreba. Je to košická hviezda a sme radi, že sem-tam sa zastaví aj u nás, v KEREčku.

Foto: Stanislava Topoľská

KERE: Luky, ktorý projekt, okrem Superstar, ti najviac pomohol vo svojej karére? Čo by si chcel vyzdvihnúť?

Luky: Určite mi najviac pomohlo koncertovanie s mojou kapelou, kde sa dostávam priamo do kontatku s ľudmi. Pieseň “Horúca láska“ je produktom našej kapely, a teda práve ju môžem považovať za “projekt”, ktorý mi v kariére pomohol najviac. Ak ale ide o TV, tak mi citeľne pomohol program “Tvoja tvár znie povedome”. Ale k tomu celému obrázku prispievala snaha vo všetkých smeroch ktorým sa venujem – hudba, muzikál, rádio, moderovanie. 

KERE: Kde vlastne teraz žiješ? V ktorom meste na Slovensku reprezentuješ Košice?

Luky: Momentálne žijem v Dunajskej Lužnej (okres Senec), ale uvidíme kde všade sa ešte usídlim. Takže našu vlajku hrdo nosím práve tam. Keďže je to blízko hlavného mesta, môžem povedať, že práve v Bratislave dávam jasne najavo, prostredníctvom KERE, odkiaľ som a čo mám rád. Moja robota si ale vyžaduje cestovanie po celom Slovensku. Takže všade kam idem, nosím „Košice“ nielen v srdci, ale aj na sebe.

Foto: Stanislava Topoľská

KERE: Vianoce sú za dverami. Chystáš niečo špeciálne počas sviatkov? Kde a s kým ich budeš tráviť?

Luky: Špeciálne ani nie. Bežné koncertovanie, hlavne súkromného charakteru. Sviatky budem tráviť samozrejme s rodinou. Teším sa na to 🙂

KERE: Určite máš naplnený program počas Vianoc. Kde všade budeš dostupný pre fanúšikov?

Luky: Fanúšikovia ma budú môcť počuť a vidieť na verejných koncertoch, a tie dám určite v čas do pozornosti. Okrem toho sa teraz prihováram z rôznych rádií skladbou „Búrka“. Tak ostaňte naladení a sledujte moje stránky:
FB – Lukas Adamec Official
IG – lukyadamec
www.lukasadamec.sk 
A počúvajte rádiá 🙂 …alebo robte, čo chcete, keď budete šťastní.

https://www.instagram.com/p/BrXDOrnHXIb/

KERE: Opíš najzábavnejšiu príhodu z koncíku.

Luky: Najzábavnejšie príhody v mojej kapele majú aj mená 🙂 Joži, Viktor, Miťo a Lazy – oni sú dosť veselé príhody a neviem si vybrať, ktorá je lepšia. 

KERE: Čo máš najradšej na Košiciach?

Luky: Najradšej mám ľudí a hlavne takých, ktorí ľúbia naše mesto a dodávaju mu krásu. Takže aj KERE partiu a všetkých, čo hrdo nosia ich veci hocikde po svete. Chýbajú mi celé Košice.

Luky, veľká 🙏 za represent. Prajeme krásne Vianoce. Uži si v zdraví sviatky a tešíme sa na spoluprácu v 2019-tom.💙✌️❤️

https://www.instagram.com/p/BjKfzHsHeZ-/