Prémiová jeseň 2017

KERE Premium 2017 je tu! Dovoľ aby sme ti predstavili tričká z tejto obľúbenej, jedinečnej a limitovanej kolekcie. Nájdeš tu overené klasiky, ale aj zbrusu nové kúsky!

Grafit a biele tričko KERE Cathedral

Nádherný interiér našej majestátnej katedrály nás neomrzí nikdy. Preto bola povinnosť tento pohľad opäť raz zvečniť a zaradiť ho aj do tohtoročnej prémiovej kolekcie. Tentokrát ti ho prinášame vo variante bieleho trička s výraznejšou potlačou alebo vo verzii decentného sivého/grafit trička.

Čierne tričko Dóm

Novinka, ktorá znázorňuje očarujúci pohľad na južnú stranu Dómu sv. Alžbety spolu s Kaplnkou sv. Michala. Inak vedeli ste, že kedysi obklopoval kaplnku mestský cintorín?

Navy a Horčicový Monoerb

Vkusné a decentné tričká s KERE Erbom vo farbách, ktoré zaručene spestria tvoj šatník a skombinuješ ich s každým kúskom oblečenia.

 

Sivé tričko Fotoerb

Fotoerb bol jedným z prvých motívov kolekcie Premium. Tentokrát sa vracia na sivé trička zobrazujúc najkrajšiu plastiku v Košiciach od Arpáda Račka spolu s dominantnými vežami Dómu sv. Alžbety.

Biele tričko Jakab

Na tomto tričku je znázornený azda najkrajší pohľad, ktorý sa naskytne nielen turistom po príchode do Košíc zo železničnej stanice.

Čierne tričko Veduta

Najväčším lákadlom tohtoročnej kolekcie Premium je bezpochyby čierne tričko Veduta.  To znázorňuje najpôsobivejšie zobrazenie stredovekých Košíc, kolorovanú mediritinu z roku 1617, známu ako Houfnagelovu vedutu.

Veríme, že ťa nová kolekcia Premium zaujala a jeden z týchto motívov budeš s hrdosťou nosiť na hrudi aj ty. Všetko nájdeš na našom eshope a v kamennej predajni na Kukučínovej 11.