Košice Gurmán Fest 2018

Rok sa s rokom snúbil a najobľúbenejší i najväčší košický festival už čoskoro otvorí svoje brány. Nezabudni si do kalendára zakrúžkovať termín 8. až 10. jún 2018, pretože ťa čaká víkend plný skvelej zábavy, romantickej atmosféry Mestského parku a hlavne skvelého jedla a pitia. Áno, je tu Košice Gurmán Fest!

Samozrejme tak ako aj po minulé roky pritom nebude chýbať náš stánok, ktorý sme (ako správni gurmáni) okorenili o zaujímavé novinky!

Dojdi k nám na jedno!

Ak si spomínaš, na poslednom ročníku Gurmán festu sme predstavili KERE Mište pivo. To bolo zároveň aj pivom celého festivalu a rýchlo si získalo priazeň nejedného lokálneho fajnšmekra. Tentokrát však prichádzame s novinkou KERE x Mustáž, limitovanou edíciou pivka s jedinečnou etiketou, ktorá určite nesmie chýbať v tvojej zbierke. 

Tričká Ta zjedz a Ta vypi, ktoré vznikli v spolupráci s Foodtips Košice boli bestsellermi predchádzajúcich ročníkov, no tentokrát sme ich vymenili za PIVO A BOROVIČKU. Zábavná grafika, ktorá v sebe skrýva aj kúsok pravdy, pretože ako hovorí ľudová múdrosť: „Pivo bez paľenky, vyrucene peňeži!”

Veríme, že tričko vyčarí úsmev na tvári každému, kto mal čo dočinenia s touto ALKOmbináciou.

Zástery sú tu zas!

Naše zástery sú akýmsi „must have“ produktom Gurmán festu  a ani tento rok tomu nebude inak. Ak ju ešte nemáš, rýchlo to naprav a ukáž, že čáwo možeš byť aj za sporákom.

BIKERE novinkou Gurmán festu!

Ak máš záľubu v Hi-Tech ako my, určite oceníš rozšírenie nášho stánku o dvojkolesové elektrotátoše, ktoré si nebudeš môcť iba obzerať, ale rovno aj vyskúšať. Spáľ nadobudnuté kalórie s našimi elektrobicyklami!

Súťaž: ODFOŤ sa pri KERE aute!

Ak používaš Instagram, odporúčame ti spraviť si fotku s našim KERE autíčkom, následne ju zdieľať, označiť nás a automaticky sa zapájaš do súťaže o 100€ poukážku na nákup. Viac info sa dozvieš v našom festivalovom stánku.

Veríme, že ťa naša pestrá ponuka oslovila a zastavíš sa u nás či už niečo nakúpiť, vyskúšať, napiť sa, zasúťažiť alebo len tak pokecať. Ak budeš na festivale, nezabudni nám dať hlas v súťaži o najlepšieho vystavovateľa, kde obhajujeme titul z minulého roka. Daj hlas a zapoj sa do súžaže o zaujímavé ceny, ktoré venujú partneri festivalu!

Viac o festivale sa dozvieš na FB udalosti

Z dôvodu účasti na Gurmán feste bude naša kamenná predajňa na Kukučínovej 11 v piatok 8.6. a v sobotu 9.6. ZATVORENÁ.

Ďakujeme a prajeme Dobrú chuť, Košice!