KERE na štýl JoGAbatic

Tak ako je MMA zmesou rôznych štýlov boja, tak aj JoGAbatic predstavuje zmes rôznych štýlov cvičenia s váhou vlastného tela (acro yoga, couple workout, akrobacia, capoeira, silová gymnastika), ale aj váhou toho druhého, prípadne tretieho. Týmito prvkami často stvárňujú príbeh na pozadí hudby. Taktiež vystupujú aj na konštrukcii. KERE podporuje mladých a šikovných ľudí z Košíc, ktorí majú čo ukázať. Toto zoskupenie, aj keď nesie názov trio, pozostáva zo štyroch členov: Jakub, Ali, Gabi a Marek.

DSC_5545

Svoje umenie predviedli v našom oblečení z prémiovej kolekcie, čo je dôkazom toho, že naše oblečenie je vhodné na bežné nosenie, ale neublíži mu ani poriadny tréning. Fotenie sa uskutočnilo na netradičnom mieste s nádherným výhľadom na Košice, a to na streche hotela Yasmin. Títo mladí ľudia síce vznikli len v novembri minulého roka, avšak odvtedy už absolvovali desiatky vystúpení, nielen v Košiciach a jeho okolí, ale aj po celom Slovensku. Jedinečnosť toho, čo robia spočíva v tom, že si v podstate vymysleli vlastný šport, ktorý nemá obdoby.

DSC_5405

Najbližšie ich môžete vidieť na Košických Imagináciách, kde budú predstavovať jeden zo štyroch živlov, a to zem. JoGAbatic trio prajeme veľa úspechov bez zranení a veríme, že nám prídu ukázať svoju show aj na niektorú z našich akcií.

DSC_5425

DSC_5517

DSC_5653

DSC_5683

DSC_5724

DSC_5818

DSC_5854_2

 

Foto: Martina Vargova Photography

Video: Maroš Misák a Gabriel Major – JoGAbatic trio