YZO EMPIRE v Košiciach už túto sobotu!!!

V sobotu 14. novembra vypukne v košickom klube Déja Vu obrovské peklo v podobe YZO EMPIRE. Celý gang zavíta prvý krát v plnom zložení do našej východnej metropoly a prinesie so sebou nezabudnuteľnú show, po ktorej neostane jediná pazucha suchá.

LOGIC + YZO EMPIRE
JIMMY DICKSON ǀ LVCAS ǀ CBCH ǀ JACKPOT & DJ RUSTY
+ SPECIAL GUEST
GUMBGU
Logica a YZO empire určite netreba nejak špecificky predstavovať. Celá crew má za sebou nespočetne veľa releasov a tapeov a svoje zastúpenie mali aj na legendárnom rádiu SPIN. Relácia YZO SHOW patrila medzi najpočúvanejšie na tomto rádiu. 20.04.2015 vydal Logic svoje debutové CéDé – YZOMANDIAS, ktoré je mnohými považované za album roka!
Ako špeciálny hosť sa predstaví GUMBGU, bývalý člen HAHAcrew a jeden z najlepších lyrikov Slovenska!

KOMANDER GROUND

Producent a DJ v jednom. V hudobnom svete pôsobí už od začiatku nového milénia. Svojimi trackmi a setmi doniesol ako prvý na Slovensko novodobý Trap. Za playermi sa ocitá pred cca štyrmi rokmi a momentálne vytvára svoj vlastný špecifický štýl – TRAP and BASS, ktorý zaznie určite aj v útrobách Dejá Vu
Tvorba:
https://soundcloud.com/komander-ground

ANCHORS GANG
+ DAVID WONDER
Mladá Košická kapela fungujúca od roku 2014 dokáže svojimi energickými vystúpeniami rozhýbať všetko čo má ruky a nohy. Na ich shows sa vždy môžete tešiť na nejaké to prekvapenie…a inak tomu nebude ani teraz!
Tvorba:
Soundcloud.com/anchorsgang

and RESIDENT’s
EUPHO & RUFUS
Mladí a draví rezidenti akcie BE RAVE. Do svojích Drum and Bassových setov ukrývajú svoj špecifický odkaz a každú shows pripravujú dlho a poriadne. Za sebou majú akcie v Žiari nad Hronom, Bratislave ale aj v matke miest – PRAHE.

 ►VSTUP
OD 21:00 DO 23:00 – 6€
OD 23:00 DO 03:00 – 7€
OD 03:00 DO ????? – 3€
 ►SÚŤAŽ◄
Ak sa chceš na párty dostať zadarmo a zobrať so sebou aj svojho felláka alebo hou, tak neváhaj a zapoj sa do súťaže o 2 vstupy. Odpovedz nám na súťažnú otázku, správnu odpoveď zašli na sutaz@kere.sk a zajtra na obed to budeš možno práve ty, koho meno bude svietiť na guestliste.
>>>>>> Ktorý producent sa postaral o hudbu do skladby LOGIC x GUMBGU – Rozum??? <<<<<<
yzo