Outbreak

[spb_single_image image=“1497″ image_size=“full“ frame=“noframe“ full_width=“no“ lightbox=“no“ link_target=“_self“ width=“1/1″ el_position=“first last“] [spb_text_block pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/1″ el_position=“first last“]

Outbreak Crew je jednou z najprestížnejších  tanečných street dance skupín v histórií Slovenskej republiky. Jej začiatky sa píšu od roku 2002 – 2003. Množstvo víťazstiev na domácej, zahraničnej, komerčnej a undergroundovej scéne. Tvorba niekoľkých tanečných projektov, spolupráce s mnohými známymi osobnosťami a pôsobenie na viacerých, mediálne významných podujatiach. Taká je bilancia práce tejto skupiny, ktorej členovia sa dnes úspešne starajú o chod jedného z najväčších tanečných centier na Slovensku a tým je Outbreak Dance Center v Košiciach.

Outbreak Street Dance Center je prvým tanečným centrom na Slovensku, ktoré počas tak krátkej doby pôsobenia stihlo zrealizovať a zorganizovať historicky najväčší počet aktivít v rámci tanečných centier, pre členov tanečného centra a širokú verejnosť v súčasnosti na Slovensku. Členovia sa mali možnosť zúčastniť počas 33 mesiacov oficiálneho fungovania a vychutnať si hromadne, alebo jednotlivo viac ako 150 aktivít v desiatkách miest Európy, v ktorých boli zahrnuté: zájazdy, celoslovenské súťaže, vnútroklubové súťaže, tanečné sústredenia, tanečné workshopy s množstvom lektorov zo Slovenska a zahraničia, interview a prednášky s nimi a spolupráce pri rôznych show programoch. Účelom všetkých aktivít tanečného centra Outbreak je spojenie vzdelania členov, ich kultúrny a spoločenský rast, množstvo nových zážitkov, spoznávanie nových ľudí a vymieňanie si skúsenosti s nimi.

Outbreak Dance Center je komplex služieb zameraných na:
– umeleckú a spoločenskú výchovu členov v tanečnej škole
– profesionálna zložka komerčného teamu účinkujúca na najrôznejších spoločenských podujatiach doma a v zahraničí.
– kvalitné domácke prostredie priestorov základne tanečného centra

Outbreak je významným centrom umenia, hudby, tanca a zábavy v meste Košice a na Slovensku. Pod strechou tanečného centra trávia čas ľudia všetkých vekových kategórií: rodiny s deťmi, dospelí pracujúci, ale i študenti, deti a mládež.

Outbreak Dance Center: www.outbreak.sk

     Galéria

 

 

 

[/spb_text_block] [posts_carousel title=“Ďalší členovia tímu“ item_count=“10″ category=“tim“ show_title=“yes“ show_excerpt=“no“ show_details=“no“ excerpt_length=“10″ width=“1/1″ el_position=“first last“]