OKTOBER FEST 2018

V Prešove obrátili kalendár!!

Jediný slovenský štadión pre dráhovú cyklistiku, Velodróm v Prešove, cez víkend 28. – 29. 09. 2018 ožije kultúrou a zábavou. Organizátori majálesu Prešov, známeho aj ako “Unipo Fest”, sa rozhodli zaviesť tradíciu “majálesu” aj na jeseň.

Hovorí Ing. Gabriel Spišák – organizátor podujatia:

OKTOBER FEST by mal splniť účel kvalitnej rozlúčky s letom pre širokú prešovskú verejnosť, kde si do priestorov velodrómu počas celého víkendu, môžu prísť ľudia každej vekovej kategórie vypočuť koncerty svojich obľúbených kapiel. Zároveň to bude “open air – semester opening párty” pre študentov. Robiť majáles v októbrovej téme nás priviedlo k myšlienke dať možnosť hosťom ochutnať až 6 značiek piva, zabaviť sa, a pre “neznalcov prostredia” odkryť priestory prešovského Velodrómu.

Na podujatí vystúpia slovenské kapely, okrem iného aj “pop-rockové stálice” scény Smola a Hrušky a Eleven Hill, “unikátny žáner vytvárajúce kapely” Hrdza a Silvayovci, a “headlinermi” podujatia budú domáce Heľenine Oči a špička hip hop-ovej scény na Slovensku – Majk Spirit.

Areál Velodrómu sa prerozdelí na dve hudobné pódia, miesta s kvalitnou gastronómiou, miesta s prezentáciou pivných a iných partnerov a miesta s animačnými a zábavnými aktivitami.

Majáles v októbri? Príď a zaži s nami OKROBER FEST 2018, my budeme pri tom!!