MAIDAY 2018

Pod ťarchou tisícok návštevníkov, v sprievode mohutných bassov a beatov a za rachotu rockových gitár bude mať areál hádzanárskej haly pri Hornbachu v Košiciach, v utorok 25. 09. 2018, čo robiť, aby vydržal 🙂

Organizátori Majálesu Košice, známeho aj ako „TUKE Fest“, sa rozhodli potvrdiť tradíciu „majálesu“ aj na jeseň, no zároveň podujatie z kapacitných dôvodov premiestniť na nové, priestorovo väčšie a zároveň krajšie miesto konania.

MAIDAY 2018 by mal splniť účel kvalitnej rozlúčky s letom pre širokú košickú verejnosť, kde môžu prísť ľudia každej vekovej kategórie a užiť si koncerty svojich obľúbených kapiel. Zároveň to bude „open air – semester opening párty“ pre študentov,” hovorí Ing. Gabriel Spišák – organizátor.

Na podujatí vystúpia slovenské kapely okrem iného napr. Heľenine Oči, Horkýže Slíže, Majk Spirit a na indoor after stage svoje umenie predvedie top slovenský DJ Mairee.

Vonkajší a vnútorný areál hádzanárskej haly sa prerozdelí na tri hudobné pódia, miesta s kvalitnou gastronómiou, miesta s prezentáciou piva a iných partnerov a miesta s animačnými a zábavnými aktivitami.

Za nás program na utorok 25. 09. jasný!!