Košičan Roka 2016 vďaka vám

Od 25. februára 2017 nám v kancelárii stojí cena, ktorá hovorí o tom, že sme najobľúbenejšia košická značka roku 2016. Tento titul si ceníme hlavne preto, lebo si to o nás myslíte vy. Vďaka!

Ak vás celý boom okolo Košičana Roka nejakým spôsobom obišiel, pripomenieme, že išlo o súťaž,  ktorú koncom minulého roka vyhlásil mediálny dom Košice:Dnes. Ľudia svojim smskovým hlasovaním vybrali najskôr finalistov a potom víťazov v dvoch kategóriách: Osobnosť a Subjekt. A práve v tej druhej kategórii sme vyhrali.

 

kere_kosican_roka

 

V celkovom hlasovaní sme získali silných 24,5% čo je dvakrát viac ako druhé miesto. Sme veľmi radi, že oceňujete našu snahu tvoriť kvalitné oblečenie a dizajn, ktorý vzniká kompletne na východe Slovenska a reprezentuje Košice. A táto cena je len potvrdením toho, z čoho sa tešíme najviac – keď vidíme naše KERE logo na tričkách a mikinách, ktoré nosíte. Vy všetci ste pre nás Košičania roka. Vďaka!

 

 

Titul Košičan Roka 2016 ale neznamená, že sme zaspali na vavrínoch, práve naopak. Momentálne spúšťame predaj novej kolekcie, takže nás určite sledujte aj naďalej.