KERE na Gurmán Feste

Milovníci kvalitných jedál a nápojov pozor! Košický mestský park vám navarí a prestrie už tento víkend, na v poradí šiestom ročníku Košice Gurmán Fest a KERE bude samozrejme pri tom!

Návštevníci festivalu si môžu vybrať produkty z rekordných 57 vystavovateľov z Košíc, Prešova či Maďarska. O kulinársky, sprievodný program sa postarajú hviezdni šéfkuchári Marcel Ihnačák, Vojtech Artz a Gabriel Kocák.

V sobotu sa môžete tešiť na 5. majstrovstvá Slovenska vo filetovaní čerstvého lososa, kde si sily zmeria vyše 15 finalistov. K večeru sa budú nafukovať a štartovať teplovzdušné balóny ako sprievodný program 22. ročníka Balónovej fiesty. Tohtoročnou novinkou festivalu bude hudobný altánok, ktorý ponúkne 7 jazzových koncertov a na svoje si prídu aj deti, o ktorých zábavu sa postarajú kreatívne dielne(skákací hrad, minivláčik, divadelné vystúpenia…)

11071718_1051865671508526_4423289576190400415_n

KERE, ktoré bude umiestnené v dizajn zóne pre vás pripravilo vlastný stánok s fotostenou, v ktorom si budete mať možnosť prezrieť a zakúpiť oblečenie z dlho očakávanej kolekcie PREMIUM15, z kolekcie CLASSIC B/W, špeciálnu edíciu tričiek pre milovníkov piva a mnoho ďalšieho. Rovnako sme pre vás vyrobili aj rôzne zaujímave doplnky, ktoré sa stanú neodmysliteľnou súčasťou vašej kuchyne. Ako bonus pečieme sladkú odmenu, ktorá čaká na každého kto nás príde pozrieť a jeho outfit bude obohatený o akýkoľvek kúsok z oblečenia KERE.

kere_pivo

Z dôvodu našej účasti na festivale, bude kamenná predajňa v piatok 12.6. zatvorená.

INFO:

Otváracie hodiny festivalu

piatok/sobota 12:00 – 22:00

nedeľa 11:00 – 20:00

Vstupné

1 dňová vstupenka – dospelý: 2,50 € / dieťa 6 – 15 rokov, dôchodca a ZŤP 1,50 €. Dieťa do 6 rokov v sprievode rodiča Zdarma.

Festivalová pernamentka (3 festivalové dni za cenu dvoch) – dospelý 5 € / dieťa 6 – 15 rokov, dôchodca a ZŤP 3 €.

Festivalové platidlo – rovnako ako po minulé roky budú platidlom na festivale „gurmány“, ktoré si návštevníci budú môcť zakúpiť v Gurmánbankách rozmiestnených v areáli parku.

Ak teda máte chuť prežiť krásny víkend plný kvalitného jedla, nápojov a bohatého sprievodného programu, určite vám odporúčame neostať zavarení doma ale zúčastniť sa 6. ročníka Gurmán Festu, ktorý bude fest chutný. Tešíme sa na vás.