KERE Artist 2016 – tretí ročník!

Súťaž KERE Artist 2016 – tretí ročník!

Jednou z najobľúbenejších kolekcií z bohatého portfólia KERE je určite kolekcia Artist, ktorá má za sebou už dva úspešné ročníky. Ako napovedá samotný názov, na tejto kolekcii pracujú košickí umelci, ktorí pre vás vytvárajú unikátne dizajny s košickou tématikou. Možnosť byť súčasťou kolekcie Artist však máte aj vy!

mapke

Víťazný návrh minuloročnej súťaže od Igora Hradského

Ak si spomínate, minulé roky pre vás pripravili dizajny Rone, Axel, Ďžej Ár a ďalší. Jeden návrh bol zvolený pomocou súťaže, do ktorej sa mohol zapojiť každý z vás. Stačilo poslať e-mail s vašim vlastným dizajnom a automaticky ste sa ocitli v súťaži. Niečo veľmi podobné plánujeme aj tento rok! Umelcov, ktorí sa budú podieľať na tohtoročnej kolekcii Artist, zatiaľ necháme zahalených rúškom tajomstva (len tak medzi nami – je sa na čo tešiť!), no súťaž pre vás spúšťame už teraz!

Pravidlá súťaže: Najneskôr do 30.5.2016 nám zašli svoj návrh na e-mail kere@kere.sk. Návrhy budú postupne pridávané do albumu na facebooku a následne 01.06.2016 vyberie odborná porota jeden víťazný návrh, ktorý sa oficiálne stane súčasťou novej KERE Artist 2016  kolekcie. Jedinou podmienkou je, aby tvoj dizajn mal niečo spoločné s Košicami.

Čo presne to bude je len na tebe. Cena pre víťaza bude  realizácia jeho dizajnu, neskutočný fame, 100 EUR v hotovosti a dve tričká z jeho návrhu. Návrh, ktorý získa najviac lajkov v albume na facebooku vyhráva poukaz na nákup v hodnote 50 EUR v KERE.

Držíme palce.

Dizajny z kolekcie Artist 2014 a 2015