DestinyCheerTeam

Cheerleading je na Slovensku novinkou, ktorá je skôr známa v Amerike. Avšak aj priamo v Košiciach máme šikovných mladých ľudí, ktorí sa chopili šance a mali odvahu ukázať, čo dokážu. Je nám cťou predstaviť vám DestinyCheerTeam, vicemajstrov Československa v súťaži Taneční skupina roku 2016.

IMG_8287

Pred časom nás táto skupinka viac ako pätnástich mladých ľudí oslovila o spoluprácu a my sme im radi pomohli k ich napredovaniu. Aj napriek tomu, že táto skupinka trénuje niečo cez jeden rok dosahuje preukázateľné úspechy a ako sa zhodne vyjadrili všetci členovia … „toto je len začiatok, ideme ďalej!“

IMG_3726

Tento šport si vyžaduje veľa driny, odvahy a dôvery jeden druhému. Skupinu to všetko úsilie stmelilo natoľko, že sa už nazývajú rodinou. V tíme je prevaha dievčat a len dvaja chlapci, na ktorých to všetko doslova stojí a padá. Okrem súťaží ich môžete vidieť na rôznych kultúrnych, firemných, či športových podujatiach.

IMG_3680

DestinyCheerTeam prajeme aj naďalej veľa úspechov a na záver vám ponúkame ich osobné motto:

„V ceste nám stojí ešte veľa prekážok, no my sme pripravení bojovať, padať a vstávať i naďalej. Dnes už vieme, že možné je všetko. Chce to len dôveru, motiváciu a tvrdú prácu.”

IMG_3932

IMG_3995

IMG_8262