ARTIST15: Buď štvrtým vyvoleným!

Milí priatelia. Kedže prvá séria z kolekcie Artist je úspešne za nami, rozhodli sme sa pre jej pokračovanie aj v roku 2015. Tentokrát sme vybrali troch umelcov, ktorí nám už svoje návrhy zaslali, avšak kruh sa uzavrie až vtedy, keď budeme mať „štvrtého vyvoleného„. Rozhodli sme sa, že tentokrát bude vyvoleným jeden z vás!

artist_profil

Ak nemáš slepé ale tvorivé črievko, je čas aby si sa zapojil do našej súťaže a ukázal, že práve tvoj skill, umelecké cítenie alebo jednoducho láska ku Košiciam bude to, čo rozhodne.

Pravidlá súťaže:

Najneskôr do 30.4.2015 nám zašli tvoj návrh na mail: kere@kere.sk a následne 1. mája vyberie odborná porota, zložená z umelcov z predchádzajúcej kolekcie Artist14 jeden víťazný návrh. Cena pre víťaza bude: hotovosť 50€, dve tričká a dva plagáty so svojím návrhom.

Ak však neuspeješ, nevešaj hlavu, pretože všetky zaslané návrhy budeme postupne zverejňovať na FB a rozbehneme druhú „lajkovaciu“ súťaž. Práve tam môžeš osloviť publikum a získať prvé miesto, za ktoré ťa odmeníme tričkom podľa vlastného výberu.

Pevne veríme, že Košice neboli nadarmo v roku 2013 mestom kultúry, a že tu pôsobí nespočetné množstvo talentovaných ľudí, ktorých táto tvorivá súťaž osloví.