Poštovné zadarmo nad 60€ Vrátenie tovaru do 30 dní kere@kere.sk0944 186 939

Wicked párty v DéjaVú

V musiclube DéjaVú sa chystá párty, ktorá nás nabije energiou novej hudby a čerstvých beatov! Hip-hop, trap, grime, funky či drum ‘n’ bass budú diktovať tempo večera, na ktorom zahrajú Gleb, Matys, Komander Ground, Amida, Inkwal. Pripravte sa na show, po ktorej si budete hovoriť wicked awesome!

poster košice

Gleb
má “veľmi osobitý fast flow, ktorý si nespletieš asi si žiadnym iným rapom na slovenskej/českej scéne”, ako píše portál Rapscene. Tento MC má v repertoári žánre ako 808, glitch hop, grime či DnB. Vonku má Stanica ZOO mixtape a s Komander Groundom EP Jaký Shit.

Matys
sa do povedomia dostal ako raper hip-hopovej kapely Slow Flow, teraz sa však tento spevák a textár venuje projektu DropOut Squad, ktorý tvorí spolu s Amidom. Táto dvojica zaujala trackom Xibalba, nedávnom vypustili von ďalší s názvom Ibalgin.

Komander Ground
je priekopník slovenské trapu, ktorého k nám vyslalo južné Slovensko. Na svojej DJskej dráhe si vybudoval meno vďaka nekompromisnému a jedinečnému riadeniu v setoch. Za roky tvorby vypustil do sveta viacero mixov, mixtape-ov, EP a singlov.

Amida
je producent a DJ, ktorý pochádza z Belgicka, ale žije a tvorí v Bratislave. S Komanderom Groundom založili projekt Trap Empire zameraný na európsku Trap & Bass hudbu. Amida sa predstaví príťažlivou zmesou trapu a hip-hopu.Inkwall
je projekt producenta z Bratislavy, ktorého štýl je zmes drum&bassu, UK bassu, trapu a grime. Jeho tracky ste mohli počuť napríklad aj v relácii SIGNAll_FM, ale aj v kluboch.12. 6. (piatok)
Deja vu club, Štúrová 33, Stara sladovňa , Košice
Štart: 21:00 hod.
Vstup:
21:00 – 23:00 4€
23:00 – 02:00 5€
02:00 – 05:00 3€