Poštovné zadarmo nad 60€ Vrátenie tovaru do 30 dní kere@kere.sk 0907 023 042

Súťaž KERE Artist 2019

kere_artist_2019c

Súťaž KERE Artist 2019 – šiesty ročník!

Artist kolekcia je popri Classic a Premium už zabehnutým a obľúbeným konceptom – onedlho vyjde už štvrté pokračovanie tejto jedinečnej formy spolupráce s rôznymi košickými umelcami. A ako každý rok, aj teraz chceme dať priestor aj kolaborácii s (ne)objavenými košickými talentami.

Minuloročný víťaz Marián Kačmárik a jeho Koláž

Pripojiť sa k menám ako Soc_KE, Zsolt, Dano Faynsmeker, Rone, Džej Ár, Tina Minor sa znova môžeš aj ty. Stačí, že pošleš návrh dizajnu do našej súťaže a ten zaujme porotu viac ako všetky ostatné. Okrem hrdinu z ľudu sa samozrejme na tričkách objavia aj dizajny renomovaných košických umelcov, takže veľké očakávania sú namieste.

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Najneskôr do konca septembra, teda do 30.09.2019 nám zašli svoj návrh na e-mail kere@kere.sk. Návrhy budú postupne pridávané do albumu na facebooku a začiatkom októbra vyberie odborná porota jeden víťazný návrh, ktorý sa oficiálne stane súčasťou novej KERE Artist 2019  kolekcie. Jedinou podmienkou je, aby tvoj dizajn mal niečo spoločné s Košicami.

Víťaz si odnesie dve KERE tričká s jeho návrhom, lístok na konferenciu Eastern Design Conference 2019 v hodnote 139 eur, ktorá sa uskutoční 8.-9. novembra v Tabačke. Ale hlavne obrovský pocit, ktorý máš, keď vidíš ľudí nosiť tvoje dielo na hrudi. Netreba dodávať, že jeho dizajn sa stane súčasťou oficiálnej kolekcie Artist 2019. Naprázdno neodíde ani návrh s najväčším počtom lajkov na facebooku, jeho autor si odnesie 50 Eurový poukaz na nákup v KERE.

Tešíme sa na návrhy & držíme palce.

Dizajny z kolekcie Artist